BluTv Bedava Hesap Premium Üyelik 2022 (Güncel)
 1. Anasayfa
 2. Güncel Bilgiler

BluTv Bedava Hesap Premium Üyelik 2022 (Güncel)

0

BluTV biliyorsunuz ki aynı netflix veya exxen gibi film ve dizi izleme platformudur. Bizler de bu makalemiz de Blutv için kullanabileceğiniz premium hesaplarını sizlerle paylaştık. Yani ister BluTV uygulamasından isterseniz de kendi web adresinden giriş yaparak en sevmiş olduğunuz filmleri ve dizileri rahatlıkla izleyebilirsiniz. İnternette araştırma yaptım bununla ilgili ve bulmuş olduğum bazı üyelikleri denedim fakat çalışmadı. Hem yerli hem de yabancı forum sayfalarından bulmuş olduklarımı denedim ve oldu. Hemen siz değerli ziyaretçilerim için bedava BluvTV premium hesaplarını sayfama ekledik.

Sizlerle şuanda paylaşmış olduğumuz hesapların hepsi de günceldir arkadaşlar fakat eğer başkasını giriş yaparak şifre değişikliği yaparsa o zaman maalesef hesap çalışmaz. Sizlerden de tek istediğimiz başkaları da kullanması için hesaplara giriş yaptıktan sonra şifre değişikliği yapmayınız. Çünkü zaten aynı hesaptan herkes giriş yapabilir ve bir üyeliği birden fazla kişi de kullanabilir.

BluTv Bedava Hesap Premium Üyelik

Blutv.com Nedir?

Bluttv günümüzde çok fazla tercih edilen hem film hem de dizi izleme platformu olarak geçer. Bilgisayarınızdan blutv izlemek istiyorsanız ilk olarak Blutv.com adresine giriş yapmalısınız. Daha sonra giriş yapınca üst sağ kısımda Üye Girişi yeri bulunmaktadır. O bölüme giriş yaparak sizden hem e-posta adresinizi hem de şifrenizi isteyecek. Doğru bir şekilde girişinizi yaptıktan sonra dizi veya film izlemeye başlayabilirsiniz.

Blutv.com Nedir

Blutv Ücretsiz İzleme

Birçok insanın araştırmış olduğu konulardan birisi de Blutv’yi bedava izleme oluyor. Şu zamana kadar arkadaşlar hiçbir şekilde Blutv kullanmadıysanız o zaman 7 günlük bir deneme sürümünden sizlerden yararlanabilirsiniz. Bunu yapmak için ister bilgisayarınıza isterseniz de TV’den Blutv uygulamasını kurun ve takip etmek için ise haftalık deneme sürümünden yararlanın.

İlk 7 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı

BluTV sizlere ilk 7 gün boyunca ücretsiz olarak film veya dizi izleme özelliği sunmaktadır. Dilerseniz ayda sadece ₺12.90 ödeyerek kullanabilir dilerseniz de 7 gün sonra tek tuşla iptal edebilirsiniz. ama eğer 7 gün doldu ve bu 7 gün bittikten sonra iptal ederseniz o zaman sizden hem ücret kesilir hem de iade yapamazsınız. Bu yüzden ücretsiz denemeyi kullandığınız zaman 7 gün dolmadan iptal etmeniz gerekiyor.

BluTV En iyi Dizi ve Filmler Listesi

 • Diziler:
  • Saygı: Bir Ercüment Çözer Dizisi (Polisiye, 8,2)
  • Masum (Suç, Gizem, 8,5)
  • Bartu Ben (Komedi, 7,7)
  • Alef (Polisiye, 8,1)
  • Pavyon (Belgesel, 7,6)
  • Chernobyl (Dram, 9,4)
  • Normal People (Dram, 8,5)
  • The Salisbury Poisonings (Polisiye, 7,3)
 • Filmler:
  • Kelebekler (Dram, Komedi, 7,4)
  • Sofra Sırları (Dram, 6,8)
  • Captain Fantastic (Dram, 7,9)
  • Snowpiercer (Fantastik, Bilim Kurgu, 7,1)
  • Ghost in The Shell (Aksiyon, Bilim Kurgu, 6,3)

Blutv Bedava Premium Üyelik

e-posta: panpasen1@hotmail.com
şifre: ilhanorkun13
e-posta: proberkay2834@gmail.com
şifre: kraladam731
e-posta: pusat_birol_08@hotmail.com
şifre: 1234568b87
e-posta: ronycze@yahoo.com
şifre: sparkone45
e-posta: sagokafkefk@gmail.com
şifre: arda1905
e-posta: samsunspor.tarkan@gmail.com
şifre: 5513193tako
e-posta: tarikbekci52@gmail.com
şifre: 0538543121tar
e-posta: yksels_crew@hotmail.com
şifre: onurgursu123
e-posta: dayouza22@gmail.com
şifre: 1598520m

BluTV Aylık Ücreti Fiyatı Ne Kadar?

Blutv aylık olarak ücret arkadaşlar 19.90 TL olmaktadır. Eğer bunu otomatik olarak ücretli yaparsanız o zaman siz manuel yapmadan kendisi her ay hesabınızdan 19.90 TL keser.

Ayda sadece ₺19,90
Yerli & Yabancı film ve diziler
BluTV özel yapımları
Altyazı & Dublaj ve HD kalitesiyle