Bitcoin Ve Altcoinlerden Para Nasıl Kazanırım ? İşte Detaylar!
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Bitcoin Ve Altcoinlerden Para Nasıl Kazanırım ? İşte Detaylar!

0

Günümüzde sanal paraların önüne geçilemeyeceği ve zamanla bu paraların yaygınlaştırılacağı bir gerçek. Ülkeler belli yasaklar getirmekle birlikte yavaş yavaş sanal paraları vergi sistemine entegre ederek bu paralardan para kazanmak peşinde olacaklardır. Nitekim Türkiye eylül veya ekim ayında bunun ilk adımını atacak. Bazı ülkeler sanal paraları kendi para birimleriyle eşdeğer görmeye başladılar.

Çünkü bu para birimleri o ülke hazineleri için günlük milyon dolarlar kazandırabiliyor. Sadece Çin çok katı kurallar getirdi. Çin’in bu hamlesi Bitcoin seviyesini 29000 dolar seviyesine getirdi. Bu yasak devam etmesine rağmen bugün Bitcoin 45000 dolar seviyelerinin üstünde o yüzden , sanal paranın önünde dağ olsa durmaz. Bitcoin ve alt coinler balinaların etkisiyle illa ki düşüşler, dalgalar yaşayacaktır. Fakat uzun vadede mutlaka yükselecektir.

Altcoinler ise,kendi özel projelerindeki başarılara göre günlük veya haftalık ani yükselişler gösterebilir. Bu projeleri erkenden öğrenirseniz çok miktarda para kazanabilirsiniz. Bu proje ve söylentiler dışında grafikleri Bitcoine çok yakın olacaktır.

İlginizi Çekebilir