Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir ?
  1. Anasayfa
  2. Moda

Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir ?

0

Eski zamandan beri özellikle genç kızlar tarafından modası hiçbir zaman geçmeyen asker yeşili kıyafetler şimdi de moda olmaya başladı. Fakat bu konu hakkında en çok merak edilenler arasında asker yeşili hangi renklerle kombine edilir ? sorusu oluyor.

asker yeşili elbise kombinleri tesettür

2022 yılında sonbahar ve kış sezonun da favori olmaya başlayan asker yeşili kıyafetleri kızlar şimdi vereceğimiz renkler ile harika kombinasyonlar yaparak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Asker yeşili genel olarak baktığımız zaman hemen hemen tüm renkler ile uyumlu olmaktadır. Fakat en çok yakışana bakacak olursak şu renkleri verebiliriz ;

  • Siyah
  • Beyaz
  • Gri

Bu tür nötr renkler asker yeşiline çok uygun renklerdir.

Küçük bir kombinasyon örneği verelim bir de sizlere. Asker yeşili olan bir ceketin içerisine beyaz veya siyah t-shirt giyerseniz hem savaşçı ruhunuzu ön plana çıkarmış olursunuz hem de dış görünüşünüz harika olur.

Bunların yanı sıra asker yeşili rengi ile en uyumlu olan bir diğer renkler ise kahverengi ile bej rengi yer alıyor. Bej renginde uzun kollu bir triko mini elbise giyerek üzerinize de asker yeşili olan pardösü giyip bu şekilde daha şık ve seksi görünüm elde edebilirsiniz.

Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir bayan

Asker yeşili kıyafet kombin önerilerimiz:

  • İlk olarak asker yeşili bir mont veya pardösü seçimi yapalım. Daha sonra mini bir elbise giyip üzerine montunuzu ve unutmadan harika bir topuklu çizme giyerek ortaya seksi bir imaj çıkartabilirsiniz.
  • Diğer kombinasyonlarımızdan birisi de spor giyimdir. Zaten spor giyim denince akla gelen ilk renk asker yeşili oluyor. Bu yüzden asker yeşili olacak mont , pardösü veya elbise giyerek altınıza da topuklu ayakkabı giyip şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.
  • Asker yeşili pantolon giydiğiniz zaman üzerinize gidebilecek en güzel kıyafet bluz veya kazak oluyor. Bluz veya kazak seçimi yaparken de renk olarak krem ve kahverengini seçebilirsiniz. Çanta ve ayakkabı seçimlerinizi her zaman asker yeşili kombininize göre uyumlu yapın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ;

Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir kadın
Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir
asker yeşili pantolon kombinleri
asker yeşili tunik kombinleri
asker yeşili yeşil pantolon kombinleri bayan
bayan Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir
kadın Asker Yeşili Hangi Renklerle Kombinlenir
tesettür asker yeşili kombinleri
İlginizi Çekebilir