Bilgi Tüneli

Aşık Oldum Ama O Beni Tanımıyor Ne Yapabilirim

Aşık oldum fakat o beni tanımıyor ve bu durumda ne yapabilirim diye soracak olursanız aslın da bakarsanız arkadaşlar bu durum her insanın hayatında her dönem yaşanabiliyor. Sadece bu durum erkekler için değil aynı zaman da bayanlar için de geçerli bir durum olmaktadır.

Aşık Oldum Ama O Beni Tanımıyor Ne Yapabilirim

Cinsiyet olarak ayırma yapmak pek sağlıklı olmaz fakat sadece sosyoekonomik şartlara göre sınıflandırma yapabiliriz mesela. Böyle bir sınıflandırma yapacağınız zaman Erkek olan bireylerin egemen ve geri kalmış toplumlarda bu durum sürekli olarak yaşanmaktadır.

Aşık oldum ama karşımda ki kişi bilmiyor demek aslında karşı tarafın bu aşktan haberi yok anlamına gelir. Bu duruma ise halk arasında “Platonik Aşk” adını veriyoruz. Karşı tarafın aşkla ilgili herhangi bir şekil de haberi yoktur ve aşkı sadece seven kişi yaşar. Bir aşkta kavuşma yoksa o aşk sonsuz bir şekilde yaşanır.

Bu gibi durumlarda yapmanız gereken aslında çok basit duygularınızı karşı tarafa söylemeniz gerekmektedir. Karşı tarafa duygularınızı açarsanız bu sizi daha iyi yapacaktır bundan emin olabilirsiniz. Tabi bunun sonucu ya olumlu ya da olumsuz olacaktır ama üzerinizden hem yük kalkacak hem de belki aşkınız karşılık bulacak , daha mutlu olacaksınız. Pişmanlık duygusu yaşamamak için duygularınızı mutlaka karşı tarafa iletin.

Aşık olan kişi tam anlamı ile aşkını verimli bir şekilde yaşayabilmesi için karşı tarafa tüm duygularını içtenlikle aktarması gerekmektedir. Biliyorsunuz ki aşk iki taraflıdır ve bu yüzden aşık oldum ama karşı taraf bilmiyor bunu yaparsanız sizin aşkınız “Platonik Aşk” olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ