Bilgi Tüneli

Adsense Pin Nedir ? Kodu Gelmedi ? Ne Zaman Gelir ?

Adsense Pin nedir? Adsense pini, web sitenize, blogunuza veya sosyal medyanıza reklam yerleştirmenizi sağlayan bir reklam türüdür. Temelde sitenizin ana sayfasında veya kenar çubuğunda görünen bir bağlantıdır.

Adsense Pin Nedir

Birisi reklamı tıkladığında, reklam verenin web sitesine yönlendirilir. Adsense pin ne zaman gelir? Genel olarak Adsense pin gelme süresi 2 ile 4 hafta kadardır. Bu platformda reklam veren size tıklama başına veya gösterim başına belirli bir miktar ödenecektir. Bu parayı, kendi barındırma ücretlerinizi veya web sitenizle ilgili diğer maliyetleri ödemek için kullanabilirsiniz.

Pinli Adsense nedir? Pinli Adsense, aslında her ziyaretçi için alakalı içerik gösterdiği için standart banner reklamlardan çok farklı çalışır.

Örneğin, yemek yapmayı seven biri sitenizi ziyaret ederse, araba sigortası veya ipotek oranları gibi alakasız bir şey yerine yakınlardaki restoranların reklamını görür. Bu, reklamı yapılan ürün veya hizmetle ilgilendikleri için tıklama olasılığını çok daha yüksek hale getirir.

AdSense Pini, video oynatıcının üzerinde görüntülenen ve içerikle ilgili bilgileri içeren küçük renkli bir karedir. Bu pin kendi markanız, renkleriniz ve logolarınız ile özelleştirilebilir. Adsense pin kaç günde gelir?

AdSense Pin, iş ortaklarının videolarında reklam göstererek para kazanmalarına olanak tanıyan bir para kazanma yöntemidir. Adsense pin ortalama olarak 14 günle 28 gün arasında gelecektir. Tam da bu noktada eksiksiz bir şekilde başvuruların yapılması koşuluyla  Adsense pin alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ