Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar ? ( Kaç Milyon Dolar) 2022
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar ? ( Kaç Milyon Dolar) 2022

0

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar ?

Acun ılıcalı biliyorsunuz ki Acun medya ekibi ile girmiş olduğu bütün sektörler de başarılar elde etmeye devam ediyor. Sosyal medya da ise son zamanlar da konuşulan isimler arasında Acun Ilıcalı yer alıyor. Takipçilerinin de en çok merak ettiği konulardan birisi de Acun Ilıcalının 2022 yılındaki serveti ve kaçıncı sırada yer aldığı oluyor.

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar

Acun Ilıcalı Kimdir ?

Acun Ilıcalının kim olduğu konusunda bilgi sahibi değilseniz o zaman yazımızı okumaya devam edin. Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 yılında Edirne’de doğmuştur. Babasının adı Ergün , Annesinin adı da İlknur hanım olmaktadır. Acun ılıcalı ilk ve ortaokulu Edirne İstiklal İlkokulunda okuyup bitirmiştir. Liseyi de Kadıköy Anadolu Lisesinde bitirmiştir.

Anne ve Babasının geçirmiş olduğu bir trafik kazası sebebi ile hayatlarını kaybetmiştir ve 1994 yılında ise Acun Ilıcalı bir motosiklet kazası geçirmiştir. Fakat arkasında oturan kişi kaza sonucunda hayatını kaybetmiştir. Daha sonralar da İstanbul’da bulunan Bağdat caddesin de jean dükkanı açar ve bu yerden büyük zararlar ederek kapatmıştır.

Daha sonraki zamanlar da ise bir arkadaşının yardımı sayesin de İlker Yasin ile tanışır ve Acun Ilıcalı’nın büyük futbol sevgisi olmasından dolayı spor muhabirliğine başlamıştır.

Acun Ilıcalı Serveti  Kaç Milyon Dolar 2022

2004 yılına geldiğimiz zamanlar da Acun Ilıcalı yapım şirketi kurmuştur ve bu kurmuş olduğu şirket en etkin şirketlerden birisi olmuştur. 2013 yılında ise TV8’i satın alıp büyük yatırımlar yaparak genişletmiştir.

Şuanda ise TV8 ekranlarında Masterchef ve Survivor uygulamarı ile reytinglere imza atarak servetine servet katmaya devam ediyor.

2004 senesinde yapım şirketini kurdu ve Türkiye’deki en etkin şirketlerden biri oldu. Ilıcalı, 2013 senesinde TV8’i satın alarak yatırımlarını genişletti. Ilıcalının şirketi Acun Medya; The Voice, The Got Talent dizisi, Survivor, Deal or No Deal ve Dancing with the Stars’ın Türkçe sürümlerini içeren TV programlarını yayınladı.

Acun Ilıcalı Serveti Ne Kadar? ( Kaç Milyon Dolar)

Acun ılıcalı’nın dediğimiz gibi serveti herkes tarafından çok merak edilen konulardan birisidir. Şuanda arkadaşlar net değeri 100 milyon $.

  • Hem Türkiye’de hem Amerika’da hem de Dominik’te 12 motoru , 3 hız teknesi , 2 yatı olduğunu açıklamıştır.
  • Aynı zaman da TV8 kanalını da 70 milyon dolara aldığını da açıklamıştır.
acun ilicalinin serveti mal varligi
  1. Serveti ; 100 milyon $
  2.  Doğum Tarihi ve Yaşi ; Mayıs 29, 1969 51 yaşında 
  3. Mesleği ; Gazeteci ve TV Yapımcısı
  4. Ülkesi ; Türkiye

Kaynak; https://www.celebritynetworth. com/richest-celebrities/actors/acun-ilicali-net-worth/

Adım Erman ve 23 yaşındayım. Açıktan hem üniversite okuyorum hem de boş zamanlarım da makale yazıyorum. Kitap okumayı aşırı çok severim ve arkadaşlarımla bir şeyler yapmaya bayılırım.

Yazarın Profili