182 Neyin Numarası, 182 Neden Arar ? 182 Dolandırıcılığı
  1. Anasayfa
  2. Güncel Bilgiler

182 Neyin Numarası, 182 Neden Arar ? 182 Dolandırıcılığı

0

Cep telefonlarımıza birçok kez hiç bilmediğimiz ve tanımadığımız numaralardan bize aramalar gelir ve bizler bu numaranın ne olduğunu hiç bilmeyiz. Bu bizi arayan numaralardan birisi de Alo 182 olmaktadır.

Son zamanlar da sık sık internet ortamında arattırılan sorular arasında 182 neyin numarası gibi sorular yer alıyor. Alo 182 arkadaşlar MHRS randevu sistemidir ve sizler hastaneye gitmek için randevu alabilmek adına bu numarayı arıyorsunuz.

182 Neyin Numarası

Yani kişi istediği zaman hastaneden istediği doktora ve istediği saatlere randevu alabilir. Uzun saatlerce hastane köşelerinde sıra beklemek yerine bu şekilde yapmak sizin için daha faydalı olacaktır.

Aynı zaman da şunu da belirtmek isteriz ki Alo 182 numarasından randevu alabildiğiniz gibi MHRS sistemine de ister web sitesinden isterseniz de cep telefonunuza uygulamasını indirip o şekilde hastanelerden randevu alabilirsiniz.

İçindekiler

182 Kısaca Nedir?

Kısaca Alo 182 nedir ? buna bakacak olursak size lafı fazla uzatmadan en net cevabı verelim. Sizler hastaneye hiçbir şekilde gitmeden uzun saatler sıra beklemeden evde oturduğunuz yerden bu numarayı arayarak hastaneden randevu alabileceğiniz sistemdir.

182 Neden Arar?

MHRS sistemine baktığımız zaman arkadaşlar 3 yol olduğunu söyleyebiliriz. İstediğiniz hastaneyi seçebilir istediğiniz doktora istediğiniz saatlerde randevu alabilirsiniz. Bunun yanı sıra randevu aldığınız zaman ise 182 sizi arar. Çünkü randevunuzu hastaya hatırlatır ve o saat içerisin de orada olması gerektiğini bildirir.

Bunun haricin de hastalara randevuya gelip gelemeyeceklerini sorarlar. Bunun da sebebi ise eğer hasta randevuya gelemeyecek ise ona göre randevuyu iptal ederler ve diğer hasta olanlara boş yer kalmış olur.

Alo 182 Ücretli Mi?

Hastanelerden randevu almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Hiçbir şekilde ücret ödemeden Alo 182 hatlı numarayı arayarak istediğiniz hastanede istediğiniz doktora randevu alabiliyorsunuz. Yani Alo 182 tamamen ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir